آلفارومئو استلویو 2019 , ساده و سبک و ارزان

آلفارومئو استلویو 2019 , ساده و سبک و ارزان

آلفارومئو استلویو 2019 , ساده تر , سبک تر و 2 هزار دلار ارزانتر از مدل قبلی

آلفا رومئو استلویو 2019 , اولین خودروی SUV آلفا رومئو می باشد که برای سال 2019 و درواقع دومین سال عرضه ی خود , یک مدل دیفرانسیل عقب سبک و ارزان قیمت را بعنوان مدل پایه معرفی نموده است. قیمت پایه این خودرو 41.400 دلار می باشد و قیمت مدل های بالاتر با شیبی آرام افزایش میابد.

تنها تفاوت مدل چهار چرخ متحرک و دیفرانسیل عقب , به جز موردی که کاملا مشخص است 🙂 , در وزن آن ها می باشد ؛ بطوریکه مدل دیفرانسیل عقب آلفا رومئو استلویو 2019 حدود 45 کیلوگرم سبک تر است و برای یک خودرو دیفرانسیل عقب بسیار خوب است که وزن آن زیر 2 تن باشد.
هیچ تفاوتی در موتور 2 لیتری توربو 4 سیلندر آن دیده نمی شود و همانند گذشته همان 280 اسب بخار را تولید میکند. البته قابل ذکر است که آلفا رومئو استلویو 2019 برای انتقال قدرت نیز همانند مدل پیشین از یک جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیک بهره میبرد.

متاسفانه امکان اضافه کردن آپشن های بیشتر با سفارش مشتری برای مدل دیفرانسیل عقب وجود ندارد و امکانات سفارشی تنها بر روی مدل چهار چرخ متحرک قابل سفارش می باشد. آلفا رومئو استلویو را میتوان با یک پکیج اسپرت سفارش داد که 1800 دلار نا قابل خرج برمیدارد ولی در عوض چرخ های 19 اینچی , پدال های آلومینیومی , کالیبر ترمز های رنگی , دسته های تعویض دنده پشت فرمان و کمی امکانات جزئی دیگر نصیبتان میشود. در تمام پکیج ها صفحه نمایش 8.8 اینچی و تکنولوژی کمک راننده قرار دارد.

آلفا رومئو استلویو 0 تا 100 کلیومتر را در 5.4 ثانیه طی میکند و نهایت سرعتی بالغ بر 230 کلیومتر بر ساعت دارد ؛ همچنین مصرف سوخت آن بین 9.3 لیتر تا 11.9 لیتر در هر کیلومتر است که بستگی به شرایط و محیط رانندگی دارد.

دیدگاه ها بسته شده است