نهایت هیجان و سرعت در مسابقات خیابانی پورتو ریکو

نهایت هیجان و سرعت در مسابقات خیابانی پورتو ریکو

درگ های دیوانه وار غول ها

این ویدئو را ازاست ندهید ! چند هزار اسب بخار قدرت در کف خیابان های پورتو ریکو …

برگزاری مسابقات خیابانی کاری است که عشق ماشین های پورتو ریکو به خوبی آن را بلد هستند. درست است که راننده های حرفه ای مسابقات بین آن ها نیست و تنها چند جووان دنبال سرعت و هیجان هستند , ولی ماشین هایی خارق العاده زیر پایشان دارند !
مسابقه در ابتدا با جدال یک BMW M4 و شورولت کوروت Z06 شروع میشود و کم کم به جاهای باریک کشیده می شود 🙂 بیمر تند و تیز مجهز به سیستم توربو , اگزوز با عملکرد بالا و یک کلاچ دوبل پیشرفته است. همه این موارد در کنار موتور قدرتمند آن توانسته است توان خروجی 720 اسب بخاری را تولید کند. در این بین کوروت Z06 نیز از یک سیستم با عملکرد بسیار بالا برای اگزوز و تنظیمات کلی موتور برای بهبود عملکرد خودرو دارد که توان خروجی آن را به 640 اسب بخار میرساند ! مشخص است که رقابت عادلانه ای نیست 🙂
در ادامه یک کوروت دیگر به مصاف یک BMW M3 توربو میرود. هردوی این خودرو حدود 650 اسب بخار قدرت دارند و رقابت عادلانه ای را شاهد هستیم !
بعد از این دو درگ هیجان انگیز نوبت به رسیدن پورشه AMS PERFORMANCE آلفا 10 با قدرت خارق العاده 800 اسب بخار میرسد ! رقابت این غول با یک کوروت 750 اسب بخاری دیدنی است. در این میان پورشه درس های زیادی برای کوروت دارد که قطعا یکی از آنها “با بزرگتر از خودت درنیفت” است 🙂
دوج وایپر SRT , لامبورگینی اوراکان ( یا همان هوراکان ) , یک جفت دوج چلنجر HELLCAT , مکلارن 570s و بسیاری خودرو های جذاب و قدرتمند دیگر در این بین خودنمایی میکنند.

 

دیدگاه ها بسته شده است